Níže jsou nejčastější otázky našich zákazníků a odpovědi.

Co mi přinese vlastní aplikace ve spolupráci s Vámi?

Vzhledem k tomu, že se jedná o plnohodnotnou aplikaci, tak rozhodně ušetříte 100.000 Kč až 1.500.000 Kč, které byste normálně za vývoj aplikace na míru musel/a investovat - u nás platíte jenom 990 Kč měsíčně. A samozřejmě veškeré výhody, které aplikace sama o sobě nabízí: Můžete posílat chytré notifikace svým zákazníkům, a díky tomu s nimi být neustále ve spojení. Povyšuje Vaši značku a povědomí o ni na vyšší úroveň. Máte možnost přitáhnout mladší publikum. Cesta zákazníka je mnohem rychlejší než přes vyhledávač. Zákazník na Vás nezapomene, protože Vás má pořád v telefonu na očích.

Jak začít?

Zažádejte o aplikaci na zkoušku! Na základě Vámi zaslaných informací Vám připravíme návrh aplikace. Po Vašem souhlasu se pustíme do tvoření aplikace a do 3 dnů ji máte připravenou na Google Play i App Store!

Zavazuji se s Vámi na určitou dobu?

V případě, že by aplikace nenaplnila Vaše očekávání už během zkušebních 30 dní používání, můžete kdykoliv spolupráci vypovědět. V případě po uplynutí 30 dnů zdarma, se dá spolupráce ukončit s 30 denní výpovědní lhůtou. Nemáme zapotřebí z Vás tahat peníze, pokud Vám aplikace nepřináší to, co měla. Zakládáme si na opravdu spokojených zákaznících.

Kdy začínám platit za Vaše služby a musím zaplatit něco předem?

Platíte vždy měsíčně - a to až po prvních 30 zkušebních dnech (v tomto období neplatíte nic), neúčtujeme asi ani žádnou jednorázovou částku předem.

Jak budu moct spravovat svou aplikaci?

Stačí tak, jak jste doposud zvyklý upravovat svůj web a v aplikaci se všechny změny automaticky projeví. Není tedy třeba se učit pracovat v jiném prostředí.

Za jak dlouhou dobu se projeví v aplikaci změna, kterou provedu na webu?

Všechny změny se projeví automaticky ihned.

Kolik mohu posílat notifikací a můžu si je posílat sám?

Notifikací můžete posílat neomezené množství! Při předání už hotové aplikace na Google Play a App Store dostanete od nás přihlašovací údaje do administračního rozhraní, ze kterého si sami můžete posílat neomezené množství notifikací!

Dokáže aplikace vyřešit, že nemám responzivní web?

Z naší strany vůbec nezasahujeme do Vašeho webu, takže tohle bohužel nedokážeme vyřešit. My Váš web pouze zabalíme do aplikace.

Kde si budou moct moji zákazníci aplikaci stáhnout?

Po zhotovení aplikace si ji budou moct stáhnout na Google Play i App Store.

Mohu v budoucnu změnit své logo, název aplikace nebo popisky v App store a Google Play?

Možné to určitě je, ale bylo by zapotřebí udělat kompletně novou aplikaci znovu od začátku - což by bylo finančně náročnější. Bohužel by také všichni Vaši zákazníci o aplikaci přišli, a museli by si stáhnout její novou verzi s Vašimi úpravami. Proto doporučujeme si vše promyslet hned na začátku a nic neuspěchat.

Budu moct přes aplikaci přijímat platby online?

Samozřejmě, pokud už přijímáte online platby na svém webu, tak budete moct i ve Vaší aplikaci.

Jak zjistím, že můj web je dostatečný pro aplikaci?

Stačí vyplnit formulář na našem webu, vyzkoušet aplikaci na zkoušku", kde nám zanecháte i odkaz na Váš web, a my Vám dáme zpětnou vazbu zda je Váš web vhodný či nikoliv.

Jak aplikace poběží, a co všechno zvládne?

Všechny funkce, které jsou na Vašem webu zvládnete i ve Vaší aplikaci. Aplikace v podstatě "kopíruje" chování Vašeho webu.

Budu Vám muset pro vytvoření aplikace dát přístupové údaje na můj web?

Není třeba! Do Vašeho webu vůbec nezasahujeme, pouze vytvoříme aplikaci, která bude napojená na obsah a funkce Vašeho webu.

Je potřeba si k webu založit i účet na Google a Apple?

Není třeba, vše za Vás spravujeme my, nemusíte se tedy starat například o žádné aktualizace, které Google Play a App Store požaduje.

Musím si upravit svůj web před vytvořením aplikace?

Není nutné nic upravovat, pokud je web dostatečně responzivní - což Vám zhodnotíme hned po zaslání odkazu - tak se můžeme rovnou vrhnout do tvoření aplikace! Pokud není, tak s tím bohužel nic nenaděláme.

Opravdu stačí jen Vám zaslat informace ve formuláři, poté odsouhlasit desing a do 3 dnů je hotovo? Nemusím pro to nic jiného udělat?

Přesně tak! Stačí od Vás pouze tyto informace + odsouhlasení, a my už se postaráme o všechno ostatní. Po Vašem souhlasu budete mít do 3 dnů připravenou aplikaci na Google Play a App Store ke stažení.

Pokud používám e-shop od Shoptetu, bude dostatečně responzivní?

Ano, Shoptet má velmi dobře responzivní web!

Jak dát nejlépe vědět zákazníkům o mé aplikaci?

1. Ikonky s Google Play a App Store s daným odkazem ke stažení na tvůj web nebo sociální sítě.
2. Banner s vloženým daným odkazem ke stažení na Google Play nebo App Storem pro tvůj web, sociální sítě, nebo reklamu.
3. Banner s QR kódem, který rozpozná zařízení s kterým zákazník scanuje a odkáže je to na Google Play nebo App Store ke stažení pro tvůj web, sociální sítě, nebo reklamu. A plno dalších nápadů, už jenom záleží na tvojí kreativitě. :-)

Zažádat o aplikaci na zkoušku

Po odeslání se ti nic neúčtuje. Máš 30 dní zcela zdarma na to si vše v klidu vyzkoušet.

Uspěšně odesláno